© 2012 - Všechna práva vyhrazena


Profily SalamanderFirma Salamander patří mezi přední výrobce pastových oken a dveří. Tradiční podnik s mnohaletými zkušenostmi a velkým know-how vyrábí plastové profily pro okna a dveře, které jsou už sériově dimenzované na nejvyšší namáhání. Na výrobu se používají výlučně kvalitní plasty. Výsledkem je jedinečně hladká a hygienicky bezchybná povrchová struktůra, na které se téměř vůbec nemůžou usazovat nečistoty. Ať ušlechtilá bílá anebo barevná krása: minimální nároky na čištění a ošetřování postačí, aby se okna udrželi trvale tak pěkné, jako první den. Kvalitní plast je odolný vůči povětrnostním vlivům a střídajícím teplotám. Také v oblasti bezpečnosti, stability, vysoké životnosti a odporu vůči trvalému zatížení dosahují okna a dvere špičkové hodnoty.

BluEvolution standard i oblý

Nejnovější profil německého výrobce SALAMANDERR.
Elegantní a přitom klasický design profilu, středové těsnění a v neposlední řadě výborné tepelně-izolační vlastnosti (koeficient prostupu tepla rámu až Uf = 0,9 W/m2K, v případě vhodného zasklení pak koeficient prostupu celého okna až Uw = 0,8 W/m2K. Profil BLUE EVOLUTIONR - od roku 2010 špička mezi okenními profily na světovém trhu.
SALAMANDER 3D

Oválná varianta pětikomorového profilu s perfektním designem. Tento pětikomorový profil pokračuje v tradici tepelné izolace a tvarové stability vysokého standardu, který vyhoví stoupajícím požadavkům dnešní doby na okenní profily. Homogenní probarvení legendární "briliantovou bílou" je pro dlouhou životnost okna zdůrazněno speciálním povrchem Long-Life. Nevídaně široký výběr dekorace a skla. Maximální péče o  tepelnou a  zvukovou izolaci a ochranu před vloupáním.
SALAMANDER STREAMLINE 5K oblý

Elegantní spojení zaobleného tvaru křídla a výborné funkčnosti.Mezi jednu z předností těchto pětikomorových profilů patříjejich robustnost, přičemž křídlo, které je předsazeno před rám,tvoří současně též funkci "okapničky".
SALAMANDER STREAMLINE 5K rovný

Výrazný design a vynikající tepelně-izolační vlastnosti pětikomorových profilů řady STREAMLINE STANDARD představují ideální volbu pro všechny,kdo upřednostňují klasický vzhled v kombinaci s technickou dokonalostí.

PLASTOVÁ OKNA  SALAMANDER

IDEAL 4000  (SL, RL)

Moderní technologie konstrukce profilů se vyznačuje originálními a harmonickými vzory a bohatou nabídkou doplňkových systémových řešení. Okna splňují požadavky moderního stavebnictví, spojují nejmodernější technologie a pohodlné užívání, a to za velmi příznivou cenu.