© 2012 - Všechna práva vyhrazena


Dřevěná eurookna pomáhají vytvářet pocit tepla rodinného krbu, příjemné domácí pohody a vypovídají o přívětivosti majitele domu. Eurookna vyrobena z ekologicky čistých materiálů ekologicky nezávadnými technologiemi vyhoví jak náročnému žadateli nejvyšších užitných vlastností, tak i tomu, kdo hledá vynikající vlastnosti výrobku za dobrou cenu. Námi nabízená eurookna jsou vyráběna ve dvou profilech, navzájem se lišící šířkou profilu a možností zasklení. Tyto hodnoty u eurookna regulují tepelně izolační vlastnosti

DŘEVĚNÁ  OKNA

Profil EURO 78WDřevěná okna Euro 78 W ve svém řešení vychází z poznatků moderní konstrukce okna a snaží se eliminovat případné tepelné ztráty. Jedním z těchto řešení je i odstranění tepelného mostu ve spodní části okna změnou z klasické okapnice narážecího typu za okapnici typu Spree-D - kdy je okapnice naklapnuta na dřevěný profil, což zároveň umožňuje její snadnou výměnu a zároveň lepší odvod srážkové vody.

Profil EURO 92WDřevěné okna Euro 92 W jsou určena převážně pro specifické stavby, tzv. nízkoenergetické domy. Svou stavební hloubkou - 92 mm, zasklením izolačním trojsklem samo o sobě zvýrazňují tepelně izolační vlastnosti těchto oken. Tepelné ztráty těchto stavebních výplní jsou minimalizované - u skel až na Ug = 0,6 W/m2K.