© 2012 - Všechna práva vyhrazena


Nabízíme zákazníkům vchodové dveře z přírodních materiálů, dřeva borového, smrkového, dubového, modřínového a meranti. Polotovarem těchto přírodním materiálů, jsou eurohranoly, z kterých jsou některé vchodové dveře vyrobeny. Prvním typem jsou vchodové dveře "panel", což je hladký panel, se více stavebními hloubkami (54, 68, 78 nebo 92mm). Panely 68mm, 78mm, a 92mm mají výborné tepelněizolační a zvukové vlastnosti. Součinitel prostupnosti tepla je 0,87W/m2K, konstrukce je dřevěný rám, vyplněný PUR pěnou a zaklopený překliškou. Povrchová úprava je ADLER-RAL, dá se tedy říct, že tyto dveře hrajou barvami. Kování je použito G-U secury, těsnění mají dvě a jsou zaskleny izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Základní kliky jsou od firmy HOPPE a mají prahovou lištu HTS3. Dalším typem jsou vchodové dveře "caset". Mají rámovou konstrukci a kazetovou výplň. Rám dveří je vyroben z eurohranolu a zaručuje stálost tvaru. Zde se kombinují kazety a skla, kazety obsahují PUR pěnu, která je schopna zabránit snížení tepelně izolačních vlastností i v těch nejužších částech dveří. Dalšími typy jsou vchodové dveře "tenter a simply" tenter je vhodný do domů se zádveřím a simply se obvykle používá do bočních vchodů.

DVEŘE  DŘEVĚNÉ

Moderní dveřeDřevěné dveře vyrábíme z profilu Euro 78 a nabízíme Vám širokou paletu typů ozdobných dveřních výplní.
Ozdobné dveřní výplně jsou vyrobeny z lepeného vícevrstvého sendviče složeného z několika druhů materiálů. Vnější pohledovou část tvoří dvě vodovzdorné dýhované překližky o celkové tloušťce 4,5 mm. Dýhovaný povrch překližek doladíme dle našeho vzorníku lazur. V základním provedení je jádro výplně vyrobeno z 15 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS), tj. materiálu, který je lehký, nepodléhá vlivům stárnutí a zajišťuje výplním vysokou izolační schopnost.V zesíleném provedení zajišťuje zlepšení hodnoty součinitele prostupu tepla. Jedná se o zesílení jádra o 5 mm, 10 mm, 15 mm, nebo 20 mm vrstvu XPS .Do ozdobných výplní osazujeme izolační dvojskla a trojskla . V základním provedení je používáno izolační dvojsklo o složení 4 - 16 - 4, pro zesílená provedení je od tloušťky izolačního jádra 25 mm (tj. od celkové tloušťky výplně 34 mm) používáno trojsklo. Standardními ornamentními skly jsou bamboo čiré, crepi čiré, činčila čirá, delta čirá, kůra čirá, martele čiré, polar čirý, a dále také hladké čiré sklo - float resp. nízkoemisivní float - a jejich vzájemné kombinace. Kromě výše uvedených standardních skel nabízíme i jiná ornamentální skla, lze na zasklení použít též planibely, stopsoly, altdeutsch, mastercarre, satinato a skla speciální. Rovněž lze použít bezpečnostní vrstvené sklo, tzv. "connex", popř. pokovený connex, tj. connex s měkkou vrstvou.

Příčkové dveřeMasivní vchodové dveře jsou míněny především jako hlavní vchody oddělující interiérové vstupní části domu od venkovního prostředí. Konstrukci tvoří rám, ve spodní části osazený hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem s jedním přiléhávajícím těsněním masívního dveřního křídla. Na rámu je potom osazeno druhé těsnění. Dveře jsou konstrukčně řešeny pro otvírání ven i dovnitř v podobě jednokřídlé či dvoukřídlé varianty. Dveře mohou být zcela zaskleny izolačním dvojsklem či trojsklem, ozdobnou či hladkou výplní a konstrukčně rozděleny pomocí křídlových příček. Kování dveří tvoří hlavní zámková lišta (KFV) s trojbodovým uzávěrem a masivní panty.

Designové dveřePři objednání našich designových dveří Vám po dobu stavby Vašeho domu Zapůjčíme provizorní křídlo, tím se zabrání případnému poškození dveří při stavebních úpravách. Designové dveře nabízíme ve dvou řadách - Comfort a Exclusive. Řada Comfort
Tato základní nabídková řada vchodových dveří splňuje ty nejpřísnější nároky z hlediska funkčnosti, bezpečnosti a designu.
Zárubeň těchto dveří je lepená z dřevěného profilu 100x68 mm, materiálem je exotické meranti, povrchová úprava je vodou ředitelný nátěr dle vzorníku RAL - K7 . Dveřní křídlo je MDF deska tl. 68 mm s oboustrannou hliníkovou folií orámovaná masivním profilem z exotického dřeva - meranti. Výplň křídla vysokotlakou pěnou. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL - K7 Do této řady designových vchodových dveří zasklíváme izolační sklo s koeficientem prostupu Ug = 1,2(W/m2K)